bip

Zapisz się do newslettera

Zapisz się › ›


Rodzina 500+
Rodzina 500+


Darmowa Pomoc Prawna
Darmowa Pomoc Prawna
Przejdź do zakładki projektu

Harmonogram

Koło Pszczelarzy w Chodzieży
Koło Pszczelarzy w Chodzieży

Artysta Kazimierz Słodowy
Artysta Kazimierz Słodowy

Korona Stróżewo
Korona Stróżewo


Licznik odwiedzin

11775
A A A

Aktualności : GMINA CHODZIEŻ w MARGONINIE I tak byliśmy lepsi!

Na stadionie w Margoninie przy znaczącym udziale przedstawicieli Gminy Chodzież z przytupem pożegnano lato. Było aromatycznie i smacznie. Jak można było się spodziewać impreza pn. „Smaki Regionu” przyciągnęła tłumy. Nic dziwnego, przyjechała bowiem największa kulinarna celebrytka III RP, Magda G.


Organizator Urząd Miasta i Gminy Margonin zaprosił do rywalizacji (i zabawy) Gminę Chodzież, a całe przedsięwzięcie oceniała prowadząca program „Kuchenne Rewolucje” Magda Gessler. Lubianą choć kapryśną gwiazdę wspierali dwaj znani już na naszym terenie uczestnicy Master Chefa - Mateusz Krojenka i Krzysztof Bigus. Cała ta trójka nieźle się bawiąc zaprosiła widzów do konkursu gotowania, w którym naprzeciwko siebie stanęły dwie drużyny - reprezentacja gospodarzy czyli Margonina i wiejskiej gminy Chodzież. Niespodziewanie dla reszty uczestników w turniejowe szranki stanęły też dwie pary, które nie brały udziału we wcześniej rozstrzygniętych eliminacjach.

Koniec końców na margonińskim stadionie zobaczyliśmy w wersji „na żywo” kolejną odsłonę coraz popularniejszych na rozmaitych platformach teleturniejów o charakterze kulinarno-rozrywkowym. To, czy rzeczywiście prowadząca show celebrytka wywiązała się z zadania w sposób perfekcyjny, niech odpowiedzą już sami uczestnicy.

Przybyłych widzów i uczestników powitała życząc wszystkim dobrej zabawy wójt gminy Chodzież Kamila Szejner, która wraz z zastępcą Ewą Kubiś, a także z Ewą Śliwińską przewodniczącą rady gminy uczestniczyły w otwarciu i dalej aktywnie dopingowały reprezentantów swojej gminy.

Wreszcie przyszła chwila prawdy. Jury dowodzone przez Magdę Gessler uznało, że najlepiej z wyznaczonym zadaniem (przygotowanie dania z makaronu  wraz z przystawką), poradziła sobie para spoza grupy uczestników biorących udział w eliminacjach. Sama Magda Gessler nie szczędziła słów uznania i pochwał przedstawicielom naszej reprezentacji. I choć połowę skreśliła uważając że to „ukryci profesjonaliści” i tak Gmina Chodzież wyszła z tej konfrontacji „z tarczą”.

Miło nam bowiem zakomunikować, że kolejne miejsca zajęli przedstawiciele naszej gminy. Tak więc drugie miejsce w konkursie Pożegnanie lata – Smaki Regionu zajęło sołectwo Milcz, a trzecie miejsce sołectwo Rataje…

k

Dodaj swój komentarz
Nazwisko i imię:
* Email:
Treść:

ankieta


ANKIETA
ANKIETA


Pogoda
Pogoda

Nasza Gmina
Nasza Gmina


Platforma Komunikacyjna
Platforma Komunikacyjna


Administracja
Administracja
Budżet
Uchwały
Budżet

Mapa Gminy Chodzież
Mapa Gminy Chodzież
Instrukcja

Wielkopolska Jakość
Wielkopolska Jakość

OSP Stróżewo
OSP Stróżewo

Dolina Noteci
Dolina Noteci

Informator turystyczny LGD
Informator turystyczny LGD

Pogotowie dla bezdomnych zwierząt
Pogotowie dla bezdomnych zwierząt

Fundusze Sołeckie
Fundusze Sołeckie
2014 © Urząd Gminy w Chodzieży
sekretariat@gminachodziez.pl
CSS 2.1 XHTML 1.0