bip

Zapisz się do newslettera

Zapisz się › ›


Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków
Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków


Rodzina 500+
Rodzina 500+


Artysta Kazimierz Słodowy
Artysta Kazimierz Słodowy

Korona Stróżewo
Korona Stróżewo


Licznik odwiedzin

8314
A A A

Aktualności : Rajd Oleśnica

Rajd pieszy dla uczniów klas VII-VIII Szkoły Podstawowej w Oleśnicy odbył się 29.09.2021 r. pod hasłem „Bo życie jest lepsze niż picie”.
Dzięki zaangażowaniu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Stowarzyszenia Socius, Szkoły Podstawowej w Oleśnicy im. Marii Skłodowskiej-Curie, OSP Milcz i Nadleśnictwa Podanin młodzież poznała zagadnienia związane z profilaktyką alkoholową i zdrowym stylem życia.Na pierwszym punkcie rajdu odbył się sprawdzian umiejętności w zakresie Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem fachowości strażaków OSP Milcz. W kolejny punkcie zlokalizowanym na przepięknej Papierni Pani Marzena Kryza - przedstawiciel Nadleśnictwa Podanin nauczyła nas rozpoznawania owadów, drzew i posługiwania się mapą w lesie. Zaangażowanie Pani Marzeny ujęło nasze serca. Doszliśmy do Trojanki, nie błądząc między stawami, gdzie czekała na nas Pedagog Pani Anna Grduszak, której warsztaty z rozpoznawania emocji zostaną w naszej pamięci na zawsze. Czas rajdu pozwolił na zapoznanie młodzieży z faktami i mitami odnośnie alkoholu przez Przewodniczącego GKRPA Sebastiana Nowaka oraz na zebranie kasztanów i żołędzi dla Nadleśnictwa Podanin. Po emocjonującej rywalizacji :
I miejsce zajęła klasa VIII (dzięki wzorowo przeprowadzonej akcji I pomocy oraz współpracy z prowadzącą Angeliką Nowak) a II miejsce ex aequo zajęły klasy VII A i VII B.
Pani Wójt Gminy Chodzież Kamila Szejner wraz z Panią Ewą Kubiś (Zastępca Wójta) wręczyły nagrody przedstawicielom klas oraz upominki profilaktyczne nauczycielom. Ogromne serce i zaangażowanie wykazały osoby pionu gospodarczego i Pani Dyrektor SP Oleśnica Joanna Maćkowiak która uraczyła nas obiadem Vege i ziemniakami z ogniska w ramach promowania zdrowego żywienia. Pani Dominika Gruszczyńska dzielnie koordynowała całość rajdu. Dziękujemy młodzieży która była aktywna i pozytywnie zakręcona oraz nauczycielom prowadzącym poszczególne grupy. Jesteśmy dumni z naszej młodzieży która dała nam dużo inspiracji i motywacji do dalszego działania.
Dodaj swój komentarz
Nazwisko i imię:
* Email:
Treść:

ankieta


ANKIETA
ANKIETA


Gazeta Gminna
Gazeta Gminna


Platforma Komunikacyjna z UG
Platforma Komunikacyjna z UG


Ważne dokumenty
Ważne dokumenty
Budżet
Uchwały
Budżet

Mapa Gminy
Mapa Gminy
Instrukcja

Wielkopolska Jakość
Wielkopolska Jakość

OSP Stróżewo
OSP Stróżewo

Dolina Noteci
Dolina Noteci

Informator turystyczny
Informator turystyczny

Psy do adopcji
Psy do adopcji
2014 © Urząd Gminy w Chodzieży
sekretariat@gminachodziez.pl
CSS 2.1 XHTML 1.0